گرامیداشت ۹ اردیبهشت روز شورا ها

و امرهم شورا بینهم

 

نهم اردیبهشت روز تاسیس شوراهای اسلامی که زمینه ساز تاثیرگذار ی عینی مردم در تعیین سرنوشت جامعه گردید بیانگر تاثیر جدی تر مردم در اداره امور شهری است و کمترین نقش این روز ، عطف توجه جامعه به عملکرد نهادی می باشد که طی چند دوره فعالیت خود، جایگاه ویژه ای را در تحولات ساختاری هر شهری بدست آورده است .

درجامعه ما که احزاب به معنای واقعی وجود خارجی ندارند شوراها به جای احزاب می توانند در مدیریت کشور نقش موثری را ایفا کنند . مدیریت شهری با دو بازوی نظارتی (شورا) و اجرایی (شهرداری) در طول سال های گذشته سعی کرده است در فعالیت های خود ضمن حفظ منافع و رعایت مصالح شهروندان ،در جهت افزایش اعتماد آنان گام بردارد .

تجلیل از این روز در واقع نکوداشت یاد و خاطره کسانی است که شوراها را در قانون اساسی جمهوری اسلامی بوجود آوردند و امروز باید از زحمات کسانی که  چند دوره شوراها را برای اداره امور شهر و روستا با دلسوزی اداره کردند و در مدیریت شهری و روستایی سهیم بودند قدردانی و سپاسگزاری نمود .

این روز را به همه ی اعضای محترم شوراها که با وظیفه شناسی و توجه به اصل دانش محوری در حل مشکلات شهر و روستا تلاش می نمایند تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

یاسر یزدان پناه ،شهردار جوپار

 

دیدگاه ارزشمند خود را ثبت نمائید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رویدادهای تاریخی


نظرسنجی

میزان رضایت از خدمات شهرداری؟

ارتباط با شهردار